ÇAĞLAYANCERİT SÜTLÜK VE ŞARKÜTERİ DOLAPLARI 0543 889 44 48

Firmamız Akkar Soğutma olarak Kahramanmaraş ve tüm ilçelerine;  Market Dolapları, Kasap ve Şarküteri Dolapları, Sütlük Dolapları, Pasta Dolapları, Kebap Dolapları, Kuruyemiş Dolapları, Meze Dolapları Derin Dondurucu Dolapların imalat, montaj, bakım, yedek parça ve tamir hizmetini sunmaktadır.

7/24 kesintisiz servis hizmeti sunan firmamızı mutlaka arayın. Kaliteli ürün ve hizmetlerimizin farkına sizler de varacaksınız. Piyasanın en uygun fiyatlı ürünlerini firmamızdan temin etmenin rahatlığını yaşayacaksınız. Firmamız Akkar Soğutma’yı aramadan sakın Market Dolapları, Kasap ve Şarküteri Dolapları, Sütlük Dolapları, Pasta Dolapları, Kebap Dolabı, Meze Dolabı, Kuruyemiş Dolapları ve Derin Dondurucu Dolap almayın.

Endüstriyel Soğutma sektöründe uzun yıllardır sütlük, şarküteri dolabı, kasap dolapları vb. dolapların imalat ve tahadüt işleriyle sektörde yer almaya başlayan firmamız aldığı belgeler ile standartlarını normalin üstüne taşımız bir firmadır, ayrıca ürettiği ürünler ile, gelişen ve şartlar ve kapasiteye bağlı olarak yurt içinde ciddi referanslar elde etmiştir.Bu referansları müşteri memnuniyeti odaklı kurmuş olmanın neticesinde işletmemizin kabul edilir firmalar arasında yerini almıştır.

Yaptığımız araştırmalar neticesinde firmamız yapmakta olduğumuz projelerde alanımız dahilinde çözümler üretmek, projemizde yine alanımız dahilinde yer almak ürün yelpazemizde bulunan veya isteğiniz üzerine üretilecek olan ürünlerde size ürün tedariki konusunda yardımcı olabileceğimizi düşünüyoruz.

Kuracağımız ilişkilerin uzun süreli ve karşılıklı iyi niyet çerçevesinde sürdürülebilir sabit fiyat politikasıyla kazancınızı ve kazancınızı arttırmak noktasında firmamızın firmanız olduğunu belirtir, firmanıza her zaman geleceğinizi ümit eder burada bir dostunuz olduğunu daima hissettirmek isteriz.

« arasında 2 »